Brúsenie parkiet

 

Potrebujete vybrúsiť a opraviť staré parkety? Vedeli ste, že aj staré parkety môžu opäť vyzerať ako nové?  Chcete už konečne zastaviť vŕzganie parkiet alebo poodlahy ?

Najprv vám demontujeme staré parkety a dôsledne ich očistíme. Pokiaľ stačí vymeniť pár kúskov niekde v rohu steny, môžete sa radovať. Vybrať niekoľko parkiet a znovu zapasovať nové nie je problém . Poškodené kusy vyrežeme a nahradíme ich farebne podobnými . Brúsenie a oprava parkiet dokáže ušetriť nemalé peniaze, ktoré by sa inak museli investovať do nákupu novej podlahovej krytiny .

Parkety majú dlhú životnosť  , výbornú izolačnú schopnosť a zvukotesné vlastnosti a hlavne sú vyrobené z prírodného materiálu čo je dnes moderné.

 

Služby zákazníkom :

Renovácia parkiet , brúsenie , drobné opravy , lakovanie , leštenie , olejovanie , poradenstvo , pokladanie krytiny ,

Cena sa pohybuje od 8,50 Eur / m2 podľa zákazky , množstva atď.

Cena zahrňuje : Brúsenie a 2 x lakovanie a materiál.

 

Ako brúsite parkety ?

Naša spoločnosť brúsi parkety kvalitným , moderným a výkonným strojom so špecifickým zameraním len na brúsenie parkiet , podláh , palubovky . S týmto strojom vieme vybrúsiť bezprašne jednu miestnosť 20 m2 za jednu hodinu. Pred brúsením demontujeme rohové lišty a skontrolujeme či sa v parketách nenachádzajú klince alebo iné kovové predmety , ktoré by mojhli poškodiť náš stroj na brúsenie. Po vybrúsení parkiet nasleduje vyspravenie parkiet originálnym kvalitným tmelom určeným na opravu parkiet a drevených podláh. Po vytvrdnutí tmel prebrúsime a pokračujeme lakovaním parkiet . Na lakovanie parkiet používame kvalitný otestovaný lak svetových značiek. Parkety lakujeme v dvomi nátermi. Po skontrolovaní konečnej úpravy parkiet namontujeme vybrúsené a nalakované bočné lišty. Vaľa zákazníkov si ale kupuje nové bočné lišty a tie im len lakujeme.