Vstavané skrine

<< 1 | 2 | 3

Vstavané skrine

 

Od šuplíku po celú šatňu – vyrobíme Vám  a postavíme skrine presne podľa Vašich potrieb a prianí . Chcete vedieť predbežnú cenu?. Zašleme Vám návrh a cenovú kalkuláciu úplne  zadarmo! Vyrobíme Vám kompletné vstavané skrine na mieru .

Vstavané skrine sú bežnou súčasťou dnešnej domácností. Ako užívateľ iste oceníte ich praktickosť, variabilitu prevedení a moderný dizajn. Vstavané šatne a skrine si môžete sami prispôsobiť na mieru Vašim potrebám. Vstavanú skriňu si môžete navrhnúť sami a my Vám obratom pošleme kalkuláciu .

Môžeme Vám ponúknuť vstavané skrine a nábytok na mieru v kvalitnom prevedení a za rozumnú cenu, vrátane záručného i pozáručného servisu.

Vstavané skrine na mieru a zákazkový nábytok dodávame v širokej ponuke materiálov  a samozrejme vo farebných variantách.

Garantujeme vysokú kvalitu všetkých dodávaných nábytkových výrobkov  a poskytovaných služieb. Pracujeme iba s kvalitnými  materiálmi a špičkovými strojmi.

Výber kvalitnej a praktickej skrine podľa žiadaných  rozmerov nie je jednoduchou záležitosťou . Preto sme pre vás pripravili kategóriu vstavaných skríň, z ktorých si môžete vybrať tá ktorá sa vám najviac  páči a je pre vás najviac užitočná. Vstavané skrine v našej našej ponuke sú praktické, vyrobené s starostlivosťou a presnosťou, čo zaručuje dlhovekosť a kvalitu.

Sme seriózni dokážeme Vám poradiť. Dodržujeme dohodnuté termíny

Vyrábame aj zákazkový nábytok na mieru

Okrem skríň na mieru a vstavaných skríň vyrábame široký sortiment ostatného nábytku v rôznych farebných  prevedeniach všetko podľa individuálnych potrieb zákazníka. Ide viac menej  o:

  • vešiakové a obývacie steny
  • komody
  • písacie stoly
  • postele s úložným priestorom  a ďalšie...

 

Ako dlho trvá výroba štandartnej vstavanej skrine ?

Najprv prídeme k Vám domov na obhliadku a zameranie a poradíme Vám s výberom typu a zloženia vstavanej skrine alebo iného nábytku. Po podpise objednávky začíname s výrobou. Dĺžka trvania výroby vstavanej skrine trvá podľa počtu objednávok približne 3 týždne. Upozoňujeme že táto doba je orientačná a závisý od použitých materiálov a komplikovanosti vstavenej skrine.

V akej cenovej úrovni sa pohybujú Vstavané skrine od Vás ? Ste veľmi drahý ?

Musíme upozorniť že naše vstavané skrine sú kvalitné a kvalita dnes niečo stojí. Ale ke´d si porovnáte ceny s konkurenciou tak sú naše vstavané skrine lacnejšie od konkurencie. Niesú úplne lacné ale sú na nižšej cenovej úrovni ako výrobky konkurencie.

 

Anketa

Uprednostňujete pri vstavaných skriniach kvalitu alebo cenu ?

Kvalitu (104)
Cenu (500)

Celkový počet hlasov: 669