Renovácia parkiet

Renovácia parkiet

 

Parkety je potrebné očistiť od všetkých nečistôt a nerovností, ktoré by im mohli uberať na kráse. Tmelením sa zakryjú nevzhľadné medzery , ktoré vznikli počas rokov , keď drevo pracovalo a zmenilo rozmery. K lakovaniu prebrúsenej podlahy slúžia 2 až 3 nátery špeciálnych podlahárskych lakov . Olej drevu zvýrazňuje jeho kresbu. Olejované drevo je vnímané ako prirodzenejšie a časom získava príjemnú patinu.

Stále obľúbené parkety , drevené podlahy , plávajúce podlhy alebo PVC podlahy, koberce, alebo korkové podlahy Vám odborne položíme, nalepíme, opatríme lištami a poradíme, ako ich ošetrovať. Potrebujete uložiť podlahoviny na schodište ? Sme tu pre Vás. Nakoľko proces brúsenia parkiet je pomerne náročný na čas, prosíme našich zákazníkov aby si po záväznej objednávke vypratali miestnosť od nábytku, čím sa celkové práce urýchlia. Zákazníci ktorí majú v úmysle vymeniť pri rekonštrukcii parkiet aj obvodové lišty, tak je dobre ak si pôvodné lišty zhodia pred výpravkou steny, maľovaním alebo pred samotným brúsením parkiet.

 

Naše služby pre Vás

Brúsenie parkiet , lakovanie parkiet , olejovanie parkiet , údržba parkiet , položenie podlahovej krytiny , lepenie lištiel , poradenstvo o starostlivosť parkiet ako aj laminátovej podlahy

Cena sa pohybuje od 8,50 Eur / m2 podľa zákazky , množstva atď.

Cena zahrňuje : Brúsenie a 2 x lakovanie a materiál.


 

 

 

Renovujte aj veľmi poškodené parkety ?

Renovácia parkiet je vykonávaná moderným prístrojom takže dokážeme zrenovovať aj silne zničené parkety , samozrejme v tomto prípade renovácie treba počiťať s vyššou cenou ako stojí bežná renovácia parkiet.