Oprava vane

 

Máte v kúpeľni  starú vaňu , ktorá má poškriabaný alebo vylúpený  smalt? Chcete zmenu, ale na rekonštrukciu kúpeľne nemáte energiu alebo peniaze, v tom prípade Vám ponúkame opravu vane od nás.

Oprava vane  náterom  alebo nastriekaním nie je zložitá  . Doba trvania takejto opravy  trvá približne 2 hodiny Špeciálni náter používame na poškodené liatinové ale aj na plechové vane a vaničky. Jedná sa o vysokokvalitný dvojzložkový epoxidový email.

Ako prvé musíme odtrániť usadeniny z vašej vane.. Pre narušenie a odstránenie usadenín z vane musíme vašu vaňu prebrúsiť . Smalt na vani je veľmi tvrdý a šmirgľom jeho lesklý povrch rozbrúsime, a tím si pripravíme podklad pre náter. Pokiaľ  musíme použiť tmel, používame  epoxidový alebo iný najlepšie dvojzložkový tmel . Po vytvrdnutí tmel vybrúsime  na hrúbku  smaltu. Po prebrúsení by mal byť povrch vane matný. Aby farba dobre priľnula, je dobré povrch zbrúsiť  aspoň  dvakrát. Po opláchnutí vodou odmontujeme sifón a prepad, všetko prekryjeme krycou páskou. Zakryjeme tiež hrany vane a obklady . Na odmastenie  celého povrchu používame  acetón , lieh alebo technický benzín . Povrch musí byť po vypŕchaní suchý a bez prachu. Pokým sa  na vane už objavila povrchová pleseň, nanášame ešte epoxidový antikorózni základ.

Ak náš  záujemca  disponuje s kúpeľňou , s ktorou  nie je vôbec spokojný  a vadí mu len  popraskaný smalt vane a zároveň nie je ochotný podstupovať  búranie  alebo  demontáž, potom sa dá rozhodne renovácia odporučiť .

Opravujete aj staré 40 ročné vane ?

Áno vieme opraviť aj veľmi zničené vane.

 

Cena oprava vane len 68 Eur celá SR

 

Oprava vane